Hakkımızda

Pencere ve cam sektöründe çok uzun yıllar süren birikimimizi e ticaret ortamına dönüştürmek için yaklaşık 3 yıl süren alt yapı çalışmalarımızı RADİF YAZILIM ve TEKNOLOJİ A.Ş. adı altında sektörümüzün ihtiyaçları ile nihai tüketiciler arasında oluşturduğumuz bu köprü ile sistemimizin hayata geçmesini sağladık. En değerli kavram olan zaman bilincinden yola çıkarak sürdürülebilir ve yalın olarak kurmaya çalıştığımız sistemimizde pencere ve cam ihtiyaçlarının doğru adresler ile buluşturmayı amaçlamaktayız. Çok yakın zamanda diğer ülkelerde de faaliyete geçirmeyi planladığımız pencereal.com için çalışmalarımızı tüm hızımız ile devam ettirmeyi planlıyoruz.

Verilen tüm talepler ve karşılanan tüm taleplerden hiçbir komisyon almadan devam edecek olan sistemimiz, doğru arz ile doğru talep yöntemini oluşturmayı misyon edinmiştir.                                                                                                                                                                                                                                                     

Mehmet Hakan MERMER

Genel Müdür

 


           

Pencereal.com; pencere ve cam içerikli tüm hizmetleri veren firmalar ile bu sektörde ihtiyaçları olan internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir platformdur. İnternet kullanıcıları, hiçbir komisyon ödemeden gerek bireysel siparişlerini gerekse kurumsal siparişlerini aşağıda detayları belirtilmiş olan;

Aluminyum Pencere Siparişi ve Pvc Pencere Siparişi,

Cam Balkon Siparişi,

Cam Kapı ve Vitrin Camı Siparişi,

Duşakabin Siparişi,

Kış Bahçesi Siparişi ve Gölgelendirme Sistemleri Siparişi,

Panjur Siparişi,

Otomatik Kepenk Sistemi Siparişi,

Korkuluk Sistemi Siparişi ve Küpeşte Siparişi,

Dekoratif Ayna Siparişi,

Ofis Bölmesi Siparişi,

Cephe Camı Giydirme Siparişi ve Jaluzi Cam Siparişi,

Sineklik Sistemleri Siparişi
gibi tüm isteklerini sistem üzerinden bırakırlar. Sistem üzerinden bırakılan talepleri karşılamak üzere, üye firmalarımız talebi yapan kullanıcılara hızlıca dönerek tekliflerini iletirler. Kullanıcılar, gelen teklifler üzerinden kendilerine en yakın teklifi seçerek ihtiyaçlarını karşılarlar.