Pencereal Nedir, Nasıl Kullanılır?

Pencereal

Pencereal.com; pencere, cam, cam balkon, korkuluk sistemleri, otomatik kapı sistemleri, vitrin camı, dış cephe kaplama, kış bahçesi ve bu sektörlerde aradığınız çözümler için hizmet talebi oluşturabileceğiniz bir platformdur. Seçeceğiniz kategoriden sonra karşınıza çıkan hizmet talep formundaki bilgileri doldurunuz. Daha sonra talebiniz ilgili pencere ve cam firmalarına yönlendirilir. Firmalar sizlerle iletişime geçerek keşif için randevu alıp, tekliflerini sunarlar.

Pencereal müşterilerden hiçbir ücret talep etmez, ayrıca pencere ve cam firmalarından da ekstra bir komisyon almaz. Komisyon usülü çalışılan sistemlerde genelde firmalar ödeyecekleri komisyon ücretini müşterilerine yansıtırlar bu yüzden pencereal.com' dan alacağınız hizmetlerde paranız cebinizde kalır.

Pencere ve Cam sektöründeki nihai tüketici için en büyük handikap; nihai tüketicinin aynı hizmet için farklı farklı fiyat teklifleri almaları. Evinizden otururken oluşturacağınız taleple bir çok firmayla aynı anda iletişime geçmiş olursunuz ve size en uygun hizmeti alabilirsiniz.

İnternet hizmet platformları arasında pencereal.com’u öne çıkartan en büyük özellik, spesifik bir sektöre ait olmasıdır. Yalın sistem ilkeleri ile kurulmuş olan platformumuz sadece bilgili olduğu sektör üzerinde çalışmalarına devam edecektir. Bu sayede pencere ve cam sektöründe şuanda ilk ve tek olan platformumuz kullanıcılarına en doğru hizmeti vermeye devam edecektir.