EV DEKORASYONUNDA CAMIN KULLANIMI

Pencereal

Yaşam alanlarımızın estetik olması ve buna uygun olarak dekore edilmesi herkesin tercih ettiği bir durumdur. Son yıllarda dekorasyonda camın ağırlıklı kullanılması, zarifliği de beraberinde getirmiştir. Camın hem fonksiyonel olması hem de göze hitap etmesi yaşam alanlarını dekore ettirmek isteyenlerin camı tercih etmelerini sağlamıştır. Aydınlığın, ferahlığın ve yaratıcı fikirlerin bir araya gelmesiye oluşan katlanır cam, cam bölmesi, cam korkulukları dekorasyonların vazgeçilmezleri arasındadır.

 Özellikle cam bölmesi , kullanım alanı dar olan evlerde dekorasyon açısından oldukça kullanışlıdır ve tercih edilmektedir. Cam bölmelerde profil yatay değil dikey tercih edilmektedir. Ve demonte edilip tekrar kullanılabileceğinden dolayı fonksiyoneldir. Ayrıca karanlık evleri iyi bir dekorasyonla ferah yaşam alanları haline getiren cam bölmesi günlük hayatın koşuşturmasından kaçtığımız evlerimizde geçireceğimiz kaliteli zamanı arttıracaktır.

 Cam bölmelerin duvar fonksiyonunda kullanılacağı dekorasyonlarda ise ne yatay ne dikey profil tercih edilir. Lamine kulanılır. Ve eğer şeffaf olma özelliği azaltılmak istenirse film çekilebilmektedir.

 Cam bölme; kimi insanlar tarafında kullanışsız olduğu düşünülen Amerikan mutfağının iyi bir dekorasyonla nasıl fonsiyonel bir hale getirileceğini göstermektedir. Cam bölme bir alanı iki farklı oda haline getirerek hem m2 olarak küçültmemiş olacak hem de estetik bir görüntü sağlayacaktır. Pencere camları da dekorasyon açısından yaşam alanlarımızı doldurmaktadır. Buğulu camlar, renkli camlar bunlar arasında en çok tercih edilenler arasındadır.

 Ev dekorasyonun vazgeçilmezlerinden biri de katlanır camdır. Yazlıklarda konutlarda tercih edilen böyle bir dekorasyonla estetik ve fonsiyonellik bir arada kullanılır. Cam malzemeler ve doğalında katlanır cam da ışık alan bir yapıya sahiptir. Güneş ışığından faydalanma oranının yüksek olduğu balkonlara ve teraslara yapılan geniş katlanabilir camlar evimizin her köşesine güneş ışığının girmesini sağlayacaktır.Katlanır cam açılır kapanır bır yapıya sahip olması açısından da dört mevsim kullanışlıdır. Kolay temizlenebilir ve bakımı da oldukça kolaydır.

 Katlanabilir cam, cam bölme, pencere camı gibi ev dekorasyonunda ve yaşantımızda önemli yeri olan bu sistemleri en modern, en kaliteli şekilde; sadece pencere alma değil bir yaşantı alma bilinciyle pencereal.com’da bulabilirsiniz.